Zadzwoń teraz (+48) 515 29 11 78

Czym się zajmujemy?

 

Naszych Klientów wspieramy w efektywnym wdrożeniu systemów zarządzania według norm serii ISO, pomagamy również utrzymać i doskonalić istniejący już System Zarządzania. Specjalizujemy się również w doradztwie i szkoleniach z obszaru zarządzania, w tym również w zakresie przebudowy organizacji szukając w niej samej źródeł przewagi konkurencyjnej. Prowadzimy również analizy strategiczne przedsiębiorstw.

Jesteśmy firmą doradczo – szkoleniowa świadcząca profesjonalne usługi w zakresie zarządzania organizacją oraz kompleksowym wdrażaniu systemów zarządzania opartych na światowych standardach np. normy ISO.

Nasz potencjał to doświadczenie wynikające z obecności na rynku od 1999 roku oraz setki zadowolonych Klientów w kraju i za granicą. Swoje działania opieramy na wieloletnim doświadczeniu i wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi pracy. Zapewniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę, profesjonalizm w realizacji usługi oraz jakość i najwyższe standardy współpracy.

To, co nas wyróżnia, to tworzenie realnych rozwiązań biznesowych zawsze dopasowanych do indywidualnych potrzeb i oczekiwań każdego Klienta.
Naszym Klientom dostarczamy skuteczne rozwiązania, dzięki którym usprawniają swoją organizację i budują jej przewagę konkurencyjną. Wszelkie działania podejmowane są w oparciu o analizę specyfiki konkretnego przedsiębiorstwa. 

Nasz sukces to nasi Klienci. Nie zapominamy o tym i dlatego budujemy z Nimi  wieloletnie i trwałe relacje. Naszym priorytetem we współpracy jest słuchanie potrzeb Klienta, rozwijanie jego potencjału po to by w efekcie wypracować (dostarczyć) rozwiązania, które przyczyniać się będą do osiągania zamierzonych celów biznesowych naszych Klientów.

Gwarantujemy:

► Zadowolenie Klienta
► Indywidualne podejście
► Terminowość prac
► Profesjonalizm
► Skuteczność
► Doświadczenie

Jesteśmy do Państwa dyspozycji na terenie całego kraju oraz poza jego granicami.

 

 

Polityka prywatności

Polityka Prywatności strony. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij w link poniżej

Polityka prywatności strony

Szybki kontakt

A&S Consulting

ul. Św. Michała 43
61-119 Poznań
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
telefon: 515 29 11 78
www.as-consulting.pl

 

Offcanvas Module

Our themes are built on a responsive framework, which gives them a friendly, adaptive layout